Оголошення!

Дата: 24.06.2019 15:59

Фото без описуУ зв’язку із значним зростанням тарифів на пелети, по статті «витрати на паливо» з урахуванням нової ціни, керуючись частиною 3 статті 20 Закону України «Про теплопостачання», відповідно до частини четвертої- п’ятої статті 20 Закону.

Акціонерне товариство «Облтеплокомуненерго»,

юридична адреса: вул. Реміснича, 55- Б, м. Чернігів, Чернігівська область, 14000, повідомляє про зростання тарифу на виробництво теплової енергії, яка виробляється котлом КВм(а)-0,82 розташованого за адресою: м. Семенівка, вул Л. Хуторок, буд. 2 (Семенівська ЦРЛ) для потреб  установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету у розмірі:

1171,03 грн за Гкал ( без ПДВ)

1405,24 грн. за Гкал (з ПДВ).

Із зауваженнями та пропозиціями звертатися до Семенівської міської ради відділ житлово - комунального господарства та благоустрою за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6, 15400, тел. 2-11-97 протягом місяця з дня видання газети.

Відділ житлово - комунального господарства та благоустрою міської ради