Засідання Робочої групи з розроблення Концепції стратегії розвитку Семенівської об'єднаної територіальної громади

Дата: 26.06.2019 15:59

Фото без опису25 червня 2019 року відбулося фінальне засідання Робочої групи з розроблення Концепції стратегії розвитку нашої громади, в  якому взяли  участь координатори проекту Володимир Бойко, Микола Силенко,  експерт проекту Назар Глинський та представники робочої групи.

На засіданні були розглянуті всі пропозиції до проекту, які обговорювались раніше на громадських консультаціях та узгоджено структуру цілей, оперативний план стратегії розвитку Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки та були.

Нагадуємо, що захід відбувається у рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (FRDL, Республіка Польща) за участі низки регіональних партнерів, на Чернігівщині – це НГО Сіверський Інститут Регіональних Досліджень. Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку “Польська допомога” Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2019 р.

Дякуємо всім хто прийняв участь у зборах Робочої групи.