В постійних комісіях депутати опрацювали проекти рішень двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання

Дата: 26.06.2019 16:17

Фото без описуВ ході підготовки до чергової сесії, 26 червня відбулося спільне засідання чотирьох постійних профільних комісій міської ради на якому були розглянуті питання, що виносяться на розгляд сесії міської ради, зокрема:

Про встановлення місцевих податків та зборів на території Семенівської громади на 2020 рік.

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 року № 270 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства "Власний дім" на 2019-2021 роки на території Семенівської міської ради.

Про затвердження Переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Семенівській об’єднаній територіальній громаді.

Про дострокове припинення повноважень виконуючого обов'язки старости сіл Машеве, Ферубки.

Про припинення права оперативного управління та закріплення об’єкта комунальної власності міської ради на праві господарського відання.

Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 304 від 03 січня 2019 року « Про передачу об’єкта комунальної власності комунальному підприємству «Ревна» Семенівської міської ради Чернігівської області на праві господарського відання».

На засідання сесії планується винести 28 земельних питань.

В результаті обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії міської ради.

Організаційний відділ міської ради