На апаратній нараді міської ради обговорювали проблему заборгованості серед населення за послуги з водопостачання та водовідведення

Дата: 03.07.2019 16:19

У понеділок відбулась щотижнева апаратна нарада, на якій обговорювали стан справ та проблемні питання  у структурних підрозділах, на підприємствах, в установах та організаціях, що підпорядковуються міській раді.

Серед проблемних питань, які були обговорені, найгостріше стоїть питання заборгованості населення за послуги з водопостачання та водовідведення. Зазначимо, що наразі сума боргу складає 220 000 грн., що для бюджету КП “Ревна” є значною сумою коштів.

На нараді міським головою окреслено ряд напрямів над якими заплановано попрацювати найближчим часом, серед них:

• підготовка земельних ділянок, які планується виставити на аукціон з продажу права оренди на ці ділянки;
  • підготовка договорів оренди земельних ділянок ;
  • прийняття участі у перевірках з дотримання земельного законодавства;
  • підготовка відділом культури та туризму заходів до святкування Івана Купала;
  • заплановано проведення робіт з благоустрою міського парку (встановлення урн для сміття біля місць відпочинку) та облаштування плиткою тротуару в центральній частині міста.

Також на нараді стало відомо, що в реорганізованому комунальному підприємстві “Семенівське“ призначено нового керівника. Ним став Коленченко Дмитро.