Дата: 03.07.2019 17:00

Фото без описуПовідомляємо, що 18-20 липня 2019 року у м. Херсон на території Міжнародного аеропорту «Херсон» відбудеться ХІ Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон - 2019».

Вдруге на півдні України відбудеться масштабний міжнародний захід з розвитку фермерства – форум «АГРОПОРТ Південь Херсон - 2019», який стане відкритим майданчиком для демонстрації інноваційних агротехнологій, новинок сільгосптехніки, спілкування експертів та сільгоспвиробників.

Серед ключових тем форуму – перспективи вирощування органічної продукції, розвиток зрошувального землеробства, овочівництва, садівництва, виноробства, тепличного господарства, рибальства, птахівництва, створення ланцюгів доданої вартості, енергоефективні технології, розумні та ІТ-технології.

Просимо дану інформацію довести до відома суб’єктів господарювання і, в разі зацікавленості їх прийняти участь в роботі форуму, повідомити Департамент до 05.07.2019 на електронну адресу dapr_post@cg.gov.ua або за телефоном 77-89-37.

Реєстрація учасників Форуму проводиться на офіційному сайті: www.agroport.ua, телефон для довідок: (0552) 77-55-43, 42-27-48.

Департамент агропромислового розвитку

Чернігівської обласної державної адміністрації