8 липня в Україні святкують День родини

Дата: 08.07.2019 16:34

Фото без описуУкраїнський День родини відносно молоде свято й відзначається лише з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року. Символічно, що саме в цей день, 8 липня,  православні християни вшановують святих Петра і Февронію, які є покровителями сім’ї та шлюбу.

4 липня у читальній залі центральної районної бібліотеки відкрилась книжково-ілюстративна виставка «Обереги української родини». Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Символи-обереги втілювались у побутових речах, їх шанували, про них складали легенди. Вишитий рушник, вишита сорочка, писанка, лялька, віночок, калина, верба, лелека – без них важко уявити нашу Україну. Колись вони були в кожній оселі. А які обереги має ваша родина, з чим вони пов'язані?

Щиро вітаємо усіх із Днем родини та запрошуємо на свято, присвячене родинним оберегам,  яке відбудеться в центральній районній бібліотеці 12 липня о 12 годині.

За інформацією центральної районної бібліотеки