Міністерство культури України проводить опитування громадської думки

Дата: 09.07.2019 09:32

Міністерство культури України проводить опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання, розуміння населенням власних культурних прав, щодо вивчення побажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.

Результати дослідження будуть використані під час розробки законопроектів про внесення змін до законів України "Про культуру", "Про місцеве самоврядування в Україні" та проекту постанови Кабінету Міністрів України "Щодо затвердження мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами".

Опитування проводитиметься до 22 липня 2019 року на загальнонаціональному рівні шляхом поширення онлайн анкети серед населення.

Онлайн анкета знаходиться за посиланням: Онлайн анкета