На черговому засіданні виконавчого комітету розглянуто питання життєдіяльності громади

Дата: 09.07.2019 11:18

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 5 липня, прийнято рішення про порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки житлового будівництва на селі щодо надання довгострокового пільгового кредиту на придбання житлового будинку для багатодітної родини.

З метою забезпечення дітям та їх батькам можливості змістовного дозвілля та відпочинку, виконком надав дозвіл на встановлення ігрових майданчиків у м.Семенівка на вулиці Богдана Хмельницького та с. Янжулівка на вулиці Гагаріна.

Рішенням виконавчого комітету визначено виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Семенівка. Ці послуги надаватиме Комунальне підприємство “Ревна”.

Колегіальний орган затвердив перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку  об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Семенівській об’єднаній територіальній громаді.

Враховуючи звернення мешканки міста Семенівки, було прийнято рішення про виведення її з членів особистого селянського господарства.

Також на засіданні прийнято відповідні рішення по упорядкуванню адресного господарства та з інших питань.