Проведено тренінг на тему: «Запобігти і зупинити»

Дата: 22.07.2019 08:36

Психологом Семенівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторією Лобосок було проведено тренінг на тему: «Запобігти і зупинити», мета якого попередження домашнього насильства в сім’ї, профілактика та запобігання жорстокому поводженню з дітьми; усвідомлення відповідальності батьків за виховання дітей, створення доброзичливої та відвертої атмосфери в сім’ї.

На тренінгу були присутні представники ССД, Семенівського відділення поліції Навгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, Філії державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області, безоплатної правової допомоги та сім’ї Семенівської ОТГ.

На заході учасники дізналися про причини виникнення домашнього насильства в сім’ї, про види насильства, ознайомились із техніками самоконтролю; про свої дії у випадку вчинення насильства; яку допомогу може надати в даному випадку Семенівський МЦСССДМ та інші установи.

Слід відмітити активність та позитивний настрій учасників тренінгу,які охоче брали участь у дискусіях, висловлювали свої думки та ставили запитання.

При випадках звертайтеся за допомогою до Семенівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: вул. Червона Площа, 7а або за тел. 0(4659)29407.