Повідомлення про скликання двадцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Дата: 22.07.2019 17:00

Розпорядженням міського голови від 22 липня 2019 року № 127 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана двадцять четверта сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 01 серпня 2019 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 року № 270 «Про міський бюджет на 2019 рік».

2. Про затвердження  документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність.

3.  Інші питання.

На сесію запрошуються депути, в.о. старост, керівники бюджетних установ і структурних підрозділів Семенівської міської ради.