Про заборону спалювання листя

Дата: 23.07.2019 11:09

Семенівська міська рада нагадує, що спалювання сухої рослинності та сміття на присадибних ділянках є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану та є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягнуть за собою накладення адміністративних штрафів від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподаткованих доходів громадян.

«При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. Разом із димом у повітря вивільняються пестициди та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року. Нерідко разом з листям горить сміття, що спричиняє ще потужніше забруднення атмосферного повітря.

Спалювання листя в м. Семенівка заборонено Правилами благоустрою міста. Тому ми закликаємо мешканців запобігати спалюванню листя на прибудинкових територіях, адже у тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що може викликати у людини ракові захворювання».