Повідомлення про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Дата: 25.07.2019 10:25

Відповідно до рішення сесії міської ради № 277  від 20 грудня 2018 року  «Про затвердження Порядку дій  міської ради  щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна міської ради повідомляє про виявлення безхазяйного рухомого майна, а саме:

- водонапірної башти, яка розташована по вул. Заріччя в с.Машеве Семенівського району Чернігівської області;

-металевої труби, довжиною 20 метрів, яка розташована по вул. Заложок біля сільського будинку культури в с.Костобобрів Семенівського району Чернігівської області.

Можливі власники вказаного майна мають змогу протягом 6 місяців з моменту розміщення на сайті міської ради  даного оголошення звернутися  до відділу комунального майна міської ради з заявами про отримання свого втраченого майна з відповідними  документами, які підтверджують право власності на вказане рухоме майно.

Відділ комунального майна