Літопис Семенівського відділення Чернігівського земляцтва м. Києва продовжився влітку збором та передачею іграшок, дитячого і дорослого одягу й взуття, постільного приладдя

Дата: 25.07.2019 15:23

Різні люди долучилися до цього: працівники страхових компаній «Інтер-Плюс», «Велтлінер», прихожани храму Преображення Господнього з вулиці Петра Калнишевського, представник автоклубу КЛАД (клуб любителей автомобіля Дачия), пенсіонери.

Кияни мають щире бажання допомогти тим, хто цього потребує. Наприклад, Оксана Володимирівна, яка вже шостий рік не працює у страхуванні, бо виховує трьох дочок, одна з яких аутист, - активно заохочує батьків зі свого великого багатоквартирного будинку до відбору дитячих речей та іграшок для продовження життя цих речей в Луганській, Донецькій та Чернігівській областях.

Пенсіонер Тамара Миколаївна власноруч поновила великого іграшкового коня – наново зробила сідло, очі та вії.

Пенсіонерка Анна Миколаївна, яка перенесла інфаркт, передала велику кількість одягу і взуття для дорослих.

Зібрані речі були передані до Семенівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.