УВАГА! Термін прийому заявок на участь у Конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році продовжено

Дата: 30.07.2019 10:29

Фото без описуМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Конкурс організовується у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Теми цьогорічного Конкурсу:

• 1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.
  • 2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад.
  • 3. Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку і надіслати її до 4 жовтня 2019 рокуелектронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int.
Більше інформації про Конкурс 2019 року читайте у буклеті.

Додаткову інформацію з усіх питань Конкурсу можна отримати за тел.: 044 590 47 76 та 044 303 99 16 (внутрішні – 114; 156).

Довідково: Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи. Протягом 2012-2013 року конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи, а з 2014 року організатором цього конкурсу виступає Мінрегіон.