У приміщенні КЗ «Семенівський історико-краєзнавчий музей» для широкого загалу відвідувачів представлено плакатну експозицію: «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»

Дата: 31.07.2019 12:42

Фото без описуПлакатна експозиція підготовлена працівниками Українського інституту Національної пам'яті. Представлені 16-ть тематичних плакатів, які дадуть змогу відвідувачу дізнатись про діяльність нацистських концтаборів, як «фабрик смерті», метою яких було планове винищення окремих груп людей, які вважалися нижчими, так би мовити «недолюдками».

Виставка розповість і про долю жінок і, що найстрашніше, про дітей, які також відчули на собі всі ті жахіття перебування у цьому пеклі на землі. А також дасть змогу відвідувачу зрозуміти головне гасло даної експозиції: «Що і в нелюдський час, людина може залишитись людиною, не втративши людяності».