На черговій сесії міської ради приймали рішення з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальним майном та земельного господарства

Дата: 02.08.2019 09:23

Фото без опису1 серпня, відбулася чергова  двадцять четверта сесія сьомого скликання Семенівської міської ради, під головуванням міського голови Сергія Деденка. В ході роботи, якої приймали рішення з питань соціально-економічного розвитку громади, управління комунальним майном та земельного господарства.

Робочий процес розпочали із внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 року № 270 «Про міський бюджет на 2019 рік». За підсумками надходжень до загального і спеціального фондів місцевого бюджету за 7 місяців, з урахуванням перевиконанням планових показників, збільшується обсяг загального фонду міського бюджету на 481,000 грн.

Відбулось збільшення видатків на оплату праці галузей на суму 1339000 грн., за рахунок перевиконання доходної частини фонду міського бюджету, спрямування бюджетних коштів вільного залишку та перерозподілу коштів в межах різних показників.

Відділ освіти, молоді та спорту вперше освоюватиме кошти субвенції на підвищення якості освіти в сумі 710828 (придбання комп’ютерного обладнання та оплата послуг з доступу до мережі інтернет).

Виділено 501767,74 грн., на проведення капітального ремонту котельні Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З метою підвищення рівня фінансової самодостатності Семенівської громади та покращення стану надання послуг у сфері поштового зв’язку, фінансових та інших загальнодоступних послуг, які надає ПАТ «Укрпошта», депутатським корпусом були схвалені тексти звернень адресовані голові Державної прикордонної служби України Дейнеко С.В., щодо повернення у місцевий бюджет втрачених коштів від сплати податку на доходи фізичних осіб та генеральному директору ПАТ «Укрпошта», щодо виділення коштів, необхідних для ремонту операційної зали Семенівського відділення поштового зв’язку.

Далі депутати приймали відповідні рішення із земельних питань, в яких розглянуті звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

У цілому на пленарному засіданні розглянуто 29 питань порядку денного, 4 проєкти рішень не знайшли підтримки міських обранців, зокрема:

• Про надання дозволу на виготовлення проєктів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок поблизу с. Кути Другі.
  • Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення права оренди земельних ділянок.
  • Про затвердження технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки для рибогосподарських потреб.
  • Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою поблизу с.Тимоновичі.