«ЯК отримати грант фонду енергоефективності?» розповів експерт по програмі «Енергоефективність в Україні»

Дата: 02.08.2019 14:22

Фото без опису30 липня співвласники і балансоутримувач багатоквартирних житлових будинків м. Семенівка взяли участь у семінарі «ЯК отримати грант фонду енергоефективності?»

Експерт у Чернігівській області Програми «Енергоефективність в Україні» Микола Коломієць розповів, як співвласники багатоквартирного будинку можуть ним управляти, як і чому варто створити ОСББ, хто такий професійний управитель, чим він відрізняється від ЖЕКів «старого зразка», як його обрати та побудувати з ним співпрацю.

Експерт також зазначив, що тільки будинки з ОСББ мають доступ до державної та місцевих програм енергоефективності, банківського фінансування та грантів Фонду енергоефективності в Україні на впровадження енергоефективних заходів. Такі заходи не тільки дозволяють майже в двічі економити на опаленні, але й значно підвищують комфорт проживання в будинку.