«Незнання закону не звільняє від відповідальності»

Дата: 09.08.2019 16:29

9 Серпня 2019 року фахівцями з соціальної роботи - Воробей Сергіем та Шпак Тетяною спільно з начальником Семенівського бюро правової допомоги Тетяною Мотора та старшим інспектором сектору Сергіем Сенько був проведений груповий захід, для молоді яка засуджена до кримінальних покарань не пов*язаних з позбавленням волі, на тему «Незнання закону не звільняє від відповідальності».

Метою заходу стала профілактика злочинності та правопорушень серед молоді, обговорення проблем злочинності та особливостей кримінальної відповідальності.

Слід відмітити активність та позитивний настрій учасників тренінгу,які охоче брали участь у дискусіях, висловлювали свої думки та ставили запитання.