Питання захисту прав землевласників та землекористувачів розглянуто у ході робочої зустрічі в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»

Дата: 15.08.2019 16:16

Сьогодні, в рамках реалізації загальнонаціонального просвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» відбулась робоча зустріч представника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, бюро правової допомоги, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області з виконуючими обов’язки старост Семенівської ОТГ та представниками аграрного бізнесу Семенівського району.

Метою даної зустрічі було обговорення питань захисту прав землевласників та землекористувачів Чернігівщини, підвищення рівня правової обізнаності громадськості.

У ході заходу слухачам надав роз’яснення з питань земельного законодавства та практичні консультації по веденню земельного господарства заступник начальника Управління – начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області – Владіслав Черниш.