Повідомлення про виявлення та взяття на облік безхазяйного рухомого майна

Дата: 21.08.2019 15:26

Відповідно до рішення сесії міської ради № 277  від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Порядку дій міської ради щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна міської ради повідомляє про виявлення безхазяйного рухомого майна - водонапірної башти.

Місце знаходження майна: Семенівський район, с. Бобрик Другий, на території колишньої тваринницької ферми.

Можливі власники вказаного майна мають змогу протягом 6 місяців з моменту розміщення на сайті міської ради  даного оголошення звернутися  до відділу комунального майна міської ради з заявами про отримання свого втраченого майна з відповідними  документами, які підтверджують право власності на вказане рухоме майно.

Відділ комунального майна