На центральній площі міста Семенівка урочисто піднято Державний Прапор

Дата: 23.08.2019 15:38

Фото без описуНапередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, на центральній площі міста під виконання державного гімну України відбулося урочисте підняття Державного прапора.

З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України, почесне право підняти Державний прапор України було надано учениці закладу загальної середньої освіти №1, багаторазовій чемпіонці світу та Європи з хортингу Соломії Хулап та учню Семенівської гімназії №2, переможцю у складі команди другого етапу чемпіонату з волейболу серед юнаків, закладів загальної середньої освіти шкільної волейбольної ліги України Валерію Селезненку.

З вітальним словом з нагоди свята до присутніх звернувся, в.о. голови районної адміністрації адміністрації Станіслав Черниш, який зазначив, що Державний прапор України – це символ нашої країни, втілення національної єдності, честі та гідності, історії та сьогодення нашої держави.

Вже традиційно, під час урочистого зібрання вручено паспорти громадян України юним мешканцям Семенівщини.

Керівництво району, міський голова Сергій Деденко, секретар міської ради Олексій Желтобрюх та заступники міського голови Сергій Єрьома та Олександр Кравцов, завідувач сектору Семенівського РС УДМС України в Чернігівській області Тетяна Шаповал, керівники та представники організацій, установ, підприємств, учасники акції «Я - громадянин України», громадських організацій району, військовослужбовці, учнівська молодь  по закінченню урочистих заходів до Дня Державного Прапора покладали квіти і вінки до погруддя Тараса Шевченка.