Семенівці відзначили День Незалежності України

Дата: 27.08.2019 14:47

Фото без опису 24 серпня на центральній площі м. Семенівки зібралися сотні мешканців  та гостей громади, аби разом відсвяткувати День Незалежності України.

Теплі слова та поздоровлення зі святом висловили Семенівський міський голова Сергій Деденко, в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович.

На гостей та місцевих жителів чекали весела розважальна програма, смаколики, для дітей працювали захоплюючі атракціони.

Кращі колективи та виконавці Семенівщини своїми пісенними та танцювальними номерами додали гарного настрою усім присутнім на святі  та створили атмосферу піднесення і єднання, гармонії й добра.

Своєрідною родзинкою святкування цьогорічного Дня Незалежності  став патріотичний флеш-моб «Битва фарб».

Продовжилось святкування яскравою програмою «HolyFest» (фестиваль фарб), яка стала улюбленою для дітлахів і молоді.

Окрасою свята стала виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Загалом на виставці були представлені роботи місцевого художника, вишивка, вироби з паперу, роботи у техніці канзаші, прикраси з бисеру, картини з солоного тіста та багато іншого.

А завершилось свято сучасною запальною дискотекою від DJ з міста Київ.