Працівників Семенівської пожежно-рятувальної частини привітали з професійним святом

Дата: 18.09.2019 15:17

У день професійного свята рятівників, заступник міського голови, Олександр Кравцов разом з в.о голови районної державної адміністрації Станіславом Чернишем та начальником загального відділу районної ради Наталією Лугінець, завітали до Семенівського районного сектору 11 Державної пожежно-рятувальної частини другого ДПРЗ територіального управління МНС у Чернігівській області .

Зі словами подяки Олександр Кравцов звернувся до працівників пожежно-рятувальної частини за їх постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, за вірність обов’язку, хоробрість і мужність, яку вони проявляють під час несення служби. І від щирого серця побажав миру і злагоди в їх родинах, та якомога менше «тривожних викликів».

Почесною грамотою Семенівської міської ради нагороджені:

- ДЕЙНЕКО Алла Іванівна, диспетчер 11 ДПРЧ (м. Семенівка) 2 ДПРЗ УДСНС України у Чернігівській області рядовий служби цивільного захисту;

- КОЗЛОВ Андрі Васильович, командир відділення 11 ДПРЧ (м. Семенівка) 2 ДПРЗ УДСНС України у Чернігівській області старший прапорщик служби цивільного захисту.