Повідомлення про скликання двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання

Дата: 20.09.2019 16:36

Розпорядженням міського голови від 20 вересня 2019 року №155 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана двадцять шоста сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 3 жовтня 2019 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 року № 270 «Про міський бюджет на 2019 рік».

2. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної  власності  Семенівської міської ради Чернігівської області.

3. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Самойловича, 2.

4. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: м. Семенівка, вул. Привокзальна, 5.

5.  Інші питання.

На сесію запрошуються депути, в.о. старост, керівники бюджетних установ і структурних підрозділів Семенівської міської ради.