Відбудеться робоча зустріч з обговорення співпраці між представників органів влади ОТГ Чернігівської області та структурами соціальної служби регіону

Дата: 03.10.2019 16:17

Фото без опису07 жовтня 2019 року в Семенівській міські раді відбудеться робоча зустріч з обговорення співпраці між представників органів влади ОТГ Чернігівської області та структурами соціальної служби регіону.

Запрошуємо на зустріч фахівців з надання соціальних послуг населенню та представників місцевої влади та громадських об’єднань регіону.

Тривалість зустрічі: з 11:00 по 13:00

Місце проведення: Семенівська міська рада, що за адресою: м. Семенівська, вул. Червона Площа, 6

Проїзд учасників та учасниць до місця проведення заходу (за наявності квитків) забезпечують організатори.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

Ніколенко-Баєвої Анни, радниці з питань соціальної згуртованості в Чернігівській області програми «Радник»

Тел.: 050 374 10 14, email: anikolenko-baieva@radnyk.org

Захід відбудеться в рамках проекту “Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту”, який реалізується Stabilization Support Services за підтримки посольства Великої Британії в Україні.