Напередодні професійного свята в приміщенні Семенівського Палацу культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 07.10.2019 15:12

Фото без описуОсвітян Семенівщини теплими словами вітали міський голова Сергій Деденко, в. о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Олена Кресс, головний спеціаліст з питань освіти і культури районної державної адміністрації Олена Шакун та голова Семенівської  районної організації профспілки працівників освіти і науки України – Володимир Ткаченко.

Під час урочистостей Почесними грамотами були відзначені працівники відділу освіти молоді та спорту, закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Особливим подарунком для освітянської громади став святковий концерт солістів Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.