У Міському Палаці культури відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України

Дата: 15.10.2019 15:30

14 жовтня – знаменна дата, яка поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, й День захисника України. Метою свята є виявлення поваги захисникам нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності, гідне вшанування борців за незалежність України.

З цієї нагоди у Міському Палаці культури відбулись урочистості присвячені Дню захисника України. В ході урочистостей прийняли участь заступник міського голови Сергій Єрьома та голова районної ради Василь Малкович, які привітали всіх захисників зі святом та від імені Семенівщини подякували за їх мужність та відданість батьківщині.

До Дня захисника України Почесною грамотою Семенівської міської ради нагороджено воїнів-учасників АТО:

Зайця Михайла Васильовича – молодшого лейтенанта.

Мотору Дмитра Миколайовича – старшого прапорщика.

Насичена концертна програма, котру підготували творчі колективи була сповнена духом любові та патріотизму до України та її захисників.