У Семенівці відбулось урочисте відкриття Меморіалу воїнам захисникам України

Дата: 15.10.2019 16:06

Фото без опису

14 жовтня в День Захисника України, на території міського парку відбулось урочисте відкриття Монумента воїнам - захисникам незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, Монумент загиблим синам України і тим, хто сьогодні на передовій, Монумент, який знову і знову буде нагадувати про мужність, відвагу, честь людей, які не шкодуючи життя, загинули заради миру і спокою нас з вами.

Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли з життя ідуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі.  Гірка біда прийшла і в нашу громаду. В боях за волю України, за честь і достоїнство свого народу  загинули сини нашої неньки України:

АФАНАСЕНКО ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ, уродженець села Галаганівка, Семенівського району. Загинув 10 березня 2015 року у районі міста Волноваха, Донецької області.

ГРАЧОВ МАКСИМ ВАЛЕНТИНОВИЧ, уродженець міста Семенівки. Загинув 14 травня 2015 року у районі міста Волноваха, Донецької області.

КІСТЕРНИЙ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ, уродженець міста Семенівки. Загинув 14 липня 2017 року в Луганській області поблизу села Новотошківка  від кулі снайпера.

МІНЧУКОВ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ. Уродженець селища Лозівський, Луганської області. З 2011 року проживав у селі Галаганівка, Семенівського району. Загинув 8 лютого 2018 року у Донецькій області внаслідок кульового поранення.

Вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

У ході заходу до військовослужбовців зі словами привітань та подяки зверталися голова Семенівської районної ради Василь Малкович, голова Ради спілки учасників АТО Геннадій Висоцький, голова громадської Спілки «13–й батальйон» Бизган Ігор та голова осередку «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

Освячення Монумента та звершення поминальної літії провів настоятель парафії Святого Василія Великого Православної церкви України отець Максим.

Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих наших земляків на Сході України та поклали квіти до Монумента.

Завершив відкриття виступ кобзаря, лірника, народного артиста України Василя Нечепи, який здавалося був сповнений життєвою єнергією та величчю справжного Українського козака.

Семенівська міська рада висловлює подяку всім хто долучився до створення та встановлення Монументу, а саме:

• Євлахову Анатолію Сергійовичу, депутату Верховної Ради України 8-го скликання;
  • Лобоску Володимиру Петровичу, депутату Чернігівської обласної ради;
  • Сеньку Юрію Михайловичу, депутату Семенівської районної ради;
  • Стеценку Денису Борисовичу, депутату Семенівської районної ради;
  • Михайленку Олександру Васильовичу, депутату Семенівської міської ради;
  • Шкурату Олександру Миколайовичу, депутату Семенівської міської ради;
  • Колективам Семенівської міської ради, Семенівської районої державної адміністрації,
  • Спілці учасників АТО;
  • Колективам установ, підприємств та організацій Семенівщини.