Перше засідання ради старшокласників Семенівщини

Дата: 18.10.2019 11:56

18 жовтня 2019 року всі лідери закладів освіти зібралися на перше засідання Ради старшокласників Семенівщини. Також був присутній методист відділу освіти молоді та спорту Курпас Іван Іванович. Безумовно, надихав та наповнював силами той факт, що зустріч відбулася у такому важливому місці – залі засідань міської ради, де вирішуються важливі питання життя нашого краю.

Увага лідерів акцентувалася на важливій ролі самоврядування у житті закладів освіти. Молодь має займати активну громадянську позицію і стати надалі твердою опорою держави.

Основною метою зібрання було проведення виборів голови Ради старшокласників. Присутні почули передвиборчі програмитрьох кандидатів, а саме: Воробей Аліни, здобувача освіти Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №1, Сухотської Катерини, здобувача освіти Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №1 та Ятчук Анни, здобувача освіти Семенівської гімназії №2.

Кожна із презентованих кандидатами програм містила цікаві ідеї та пропозиції.

Вибори голови проводилися шляхом таємного голосування. Більшістю обрано Ятчук Анну.

Старшокласники оновили керівний склад, обговорили і затвердили план роботи на навчальний рік, розділили доручення між членами Ради.

У продовженні заходу відбувся тренінговий модуль на згуртування колективу, під час якого панувала атмосфера творчості та взаєморозуміння.

Бажаємо лідерам та новим очільникам Ради старшокласників Семенівщини успіхів у подальшій діяльності. Дякуємо міській раді, що надала змогу відчути себе у ролі депутатів і зануритися у світ, де ухвалюють дорослі важливі і потрібні рішення.