Про початок опалювального періоду 2019-2020 року

Дата: 23.10.2019 10:06

У зв`язку з очікуванням зниження температури зовнішнього повітря, з метою забезпечення оптимального температурного режиму на об’єктах бюджетної сфери:

1.      Розпочати опалювальний період 2019/20 року в закладах культури, підприємствах, організаціях, установах та інших закладах всіх форм власності з 24 жовтня 2019 року.

2.      Рекомендувати керівникам установ та закладів, вжити заходів щодо забезпечення тепловою енергією споживачів, які на початок опалювального періоду матимуть заборгованість за раніше отриману теплову енергію, виключно за умови укладання ними з теплопостачальними підприємствами окремих договорів на погашення заборгованості до кінця опалювального періоду, згідно з погодженими графіками та обов`язкового проведення розрахунків за поточне споживання.

Розпорядження № 181 від 23.10.2019 р Про початок опалювального періоду 2019-2020 року