Відбулись профорієнтаційні заходи для майбутніх абітурієнтів

Дата: 23.10.2019 10:36

Фото без описуПроблема вибору професії завжди є актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Старшокласникам часто бракує інформації, що стосується питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах, тому зустрічі з представниками ВНЗ України є вкрай важливими та пізнавальними для школярів.

Саме тому, вчора відбулись профорієнтаційні заходи для понад ста учнів Семенівської гімназії №2 та Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1. Під час зустрічі учні мали змогу ознайомитись з умовами вступу та навчання до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, більш докладно ознайомитися з аспектами вступу до вишу старшокласникам у формі презентації розповіла завідувач кафедри кримінального процесу, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України Оксана Капліна. Вона акцентувала увагу на тому, що на даний час є великий попит на ринку праці на якісно підготовлених спеціалістах в галузі права та юриспруденції, а навчальний заклад презентований у рамках зустрічі є дійсно однією з найпрестижніших платформ для майбутніх юристів, оскільки здійснює фахову підготовку за багатьма напрямками юридичного спрямування.

На зустрічі, також, були присутні перший заступник міського голови Сергій Єрьома та начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Кресс.

Сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть майбутнім абітурієнтам  зробити правильний вибір в житті!

Анонім
2019-10-23 18:30:13

Захід було проведено під час шкільних занять?