В Семенівській ОТГ урочисто привітали працівників соціальної сфери

Дата: 01.11.2019 16:22

Фото без описуВже традиційно в першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Тож сьогодні в Семенівській ОТГ привітали тих, хто вкладає часточку душі в роботу з незахищеними верствами населення, тих для кого подати руку допомоги не гарний вираз, а щоденна кропітка праця, тих хто своєю компетентністю й милосердям надають підтримку й допомогу людям, котрі потребують соціальних послуг.

Зі словами вдячності та привітань до працівників соціальної сфери, зверталися заступник міського голови Сергій Єрьома, керівник апарату районної державної адміністрації Лілія Апанасенко, начальник аналітично – загального відділу Наталія Лугинець.

Почесними грамотами Семенівської міської ради з нагоди відзначення професійного свята Дня працівника соціальної сфери, нагороджено:

- ЄРМОЛЕНКО Ганну Борисівну, провідного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Семенівської районної державної адміністрації.

- КОЗІК Наталію Олександрівну, фахівця із соціальної роботи Семенівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

- ФЕСЮРУ Наталію Іванівну, фахівця із соціальної роботи І категорії Семенівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

- ХОХЛОВУ Ельвіру Володимирівну, молодшу медичну сестру стаціонарного відділення постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської районної ради.

Окрім урочистих вітань, гарний настрій всім гостям заходу подарували колективи художної самодіяльності міського палацу культури, які підготували танцювальні та музичні номери, якими з задоволенням насолоджувалися всі присутні.