Дата: 06.11.2019 16:06

Фото без описуШановні друзі! Щорічно, 9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови, яке припадає на день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державноЇ мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток - почесна місія кожного громадянина України.  Материнське Слово для нас - духовне джерело, життя і оберег. Не з примусу, а лише за покликом власного сумління та гідності плекаймо у душі любов до рідної мови та запрошуємо всіх відвідати книжкову виставку «Яке прекрасне рідне слово», яка розташована у читальній залі центральної районної бібліотеки.

За інформацією ЦРБ