Виконавчий орган проаналізував виконання міського бюджету за 9 місяців та підтримав участь у фінансуванні ремонту даху багатоквартирного житлового будинку в м. Семенівка

Дата: 06.11.2019 16:25

Фото без описуСьогодні на черговому засіданні виконком заслухав звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року та погодив проєкт рішення з цього питання, яке планується  винести на розгляд двадцять сьомої сесії міської ради.

За інформацією начальника фінансового відділу Валентини Левченко до загального фонду  міського бюджету  за січень - вересень 2019  року надійшло 39926575 грн. власних доходів. Затверджений бюджетним розписом  план доходів виконано на 105,9 %.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні надходження збільшились на 3307406 грн. або на 109,0%.

Найвищий відсоток виконання плану досягнуто   по  надходженням від орендної плати  за користування  майном 121,3%,  (план 117800 грн.  надійшло 142926 грн., ) по  платі за землю  116,4%  ( план 9663460 грн.  надійшло 11252817 грн.)  по  туристичному збору  153,8%,( план 2250 грн.  надійшло  3460 грн.), по податку на прибуток підприємств комунальної власності 225,3 %,( надійшло 6534 грн.  при плані  2900 грн.).

У загальній структурі видатків 85 % складає фінансування заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Зараз по всіх галузях проводиться перерозподіл видатків, а саме  за рахунок інших асигнувань вносяться зміни до показників бюджету для забезпечення призначень на виплату заробітної плати.

Наступним виконавчий орган заслухав інформації в.о. старости сіл  Миколаївка, Залізний Міст Михайла Сахариленка та в.о. старости сіл Янжулівка, Покровське Савченка Р.В. про роботу старостинських округів.

У своїх виступах посадові особи розповіли про проведену роботу по благоустрою та освітленню населених пунктів, а також по вирішенню актуальних питань відповідних територій.

Рішенням виконкому з 11 листопада 2019 року у Чорнорізькому закладі дошкільної освіти «Веселка» буде відновлений освітній процес.

На виконання міської Програми  ремонту багатоквартирних житлових будинків на території Семенівської міської ради на 2018-2019 роки виконавчий комітет продовжує приймати участь у спів фінансуванні ремонту даху 4, 5, 6 під’їздів житлового будинку №9 по вул. Центральна в м. Семенівка. На зазначені цілі планується спрямувати 100,0 тис. грн.

Виконком підтримав клопотання щодо надання згоди на надання довгострокового пільгового кредиту  трьом мешканцям громади на розвиток особистого селянського господарства та прийняв рішення з інших питань.

Анонім
2019-11-06 22:05:32

Не хотели бы предоставить на общее обозрение вашу презентацию. Пусть люди посмотрят чем вы занимаетесь