AT «Укрзалізниця» інформує

Дата: 07.11.2019 14:34

Фото без описуСтаном на 01.10.2019 на станціях, перегонах, територіях підрозділів AT «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня тяжкості 338 громадян проти 429 у минулому році, у тому числі 252 зі смертельним наслідком проти 254 у минулому році.

З початку 2019 року було травмовано 26 дітей віком до 16 років, із них 10 смертельно, у тому числі внаслідок ураження електричним струмом травмовано 14 дітей, з них 3 смертельно.

Аналіз випадків травмування громадян на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом Міністерства транспорту від 19.02.1998 № 54, зареєстрованих у Мін’юсті 24.03.1998 за № 193/2633, а саме:

• перехід залізничних колій у невстановлених місцях;
  • ходіння по залізничних коліях;
  • посадка та висадка під час руху поїзда;
  • перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

AT «Укрзалізниця»