Відкриття багатофункціонального майданчика в Семенівці

Дата: 08.11.2019 16:44

Фото без описуСьогодні, 08 листопада 2019 року, в Семенівці врочисто відкрили мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту вартістю майже 1.5 млн. гривень у центральному парку. На ньому будуть доступні такі види спорту, як волейбол, баскетбол, бадмінтон, великий теніс. Майданчик побудований під керівництвом Дурицького Миколи Миколайовича.

На урочистому відкритті, окрім представників міської та районної влади,  були присутні гості з області: заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації начальник управління фізичної культури та спорту Швидка Олена Петрівна, директор Чернігівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ліфар Ігор Юрійович.

Подія зібрала велику кількість дітей, батьків, педагогів та пересічних мешканців, включаючи ветеранів спорту. За вклад у розвиток спортивного життя Семенівщини грамотами Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області були нагороджені: В’язовик Антон – капітан футбольної команди Семенівської ДЮСШ, Попович Віктор Володимирович – учасник ветеранської футбольної команди, Котляр Сергій Володимирович – ветеран футбольної команди «Ревна», Ложковий Сергій Володимирович – тренер-викладач Семенівської ДЮСШ, Сенько Юрій Михайлович – меценат, учасник ветеранської футбольної команди та Деденко Сергій Іванович – міський голова, який доклав значних зусиль до розвитку спортивної інфраструктури в громаді.

Вихованці футбольного та волейбольного відділень  Семенівської ДЮСШ порадували глядачів своїми показовими виступами. Далі подія плавно перейшла в приміщення ДЮСШ, де гості провели фізкультурно-оздоровчу естафету «Веселі старти» для учнів 5-7 класів закладів загальної освіти громади. Усі команди отримали грамоти та пам’ятні подарунки.