Аграріїв Семенівщини привітали з професійним святом

Дата: 15.11.2019 15:20

Фото без описуДень працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни.

Так, 15 листопада в міському палаці культури  відбулися  урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало всіх, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства.

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність із сільським господарством привітали міський голова Сергій Деденко, голова районної державної адміністрації Станіслав Черниш та начальник аналітично-загального відділу районної ради Наталія Лугинець, які побажали трударям міцного здоров’я, родинного затишку та мирного неба над головою.

По завершенню офіційної частини захід продовжився концертною програмою. Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду ветеранів аграрного сектору, які теж були присутні в залі.

З нагоди свята  Почесною грамотою Семенівської міської ради нагороджено:

-   Зебницького Андрія Олексійовича, тракториста-машиніста фермерського господарства «Мрія-Агро-Маш»;

-   Кекух Оксану Миколаївну, телятницю приватного сільськогосподарського підприємства «Степанич»;

-   Коваленка Сергія Миколайовича, тракториста сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нива»;

-   Карузіну Антоніну Миколаївну, головного бухгалтера фермерського господарства «Надія-8»;

-   Лесик Олександра Володимировича, слюсаря-ремонтника приватного акціонерного товариства «Семенівське хлібоприймальне підприємство»;

-   Ломако Тетяну Володимирівну, доярку сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нове Життя»;

-   Полторацького Сергія Вікторовича, водія автотранспортних засобів приватного акціонерного товариства «Семенівський райагрохім»;

-   Романюк Олексія Володимировича, директора товариства з обмеженою відповідальністю «Українська лляна компанія плюс»;

-   Ткаченка Петра Гавриловича, директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нива»;

-    Хаблова Сергія Володимировича, тракториста товариства з обмеженою відповідальністю «Янжулівка».