Книжкова виставка «Події, що змінили долю України»

Дата: 21.11.2019 12:33

На виконання Указу Президента України «Про День Гідності та Свободи» Семенівська центральна районна бібліотека організувала книжкову виставку «Події, що змінили долю України».

Здається, що нелегкий час не залишив людині місця для творчості... Але талановиті українські письменники доводять, що це не так. Навпаки, емоції та враження, переживання та тривоги, побоювання і надії – всі ці почуття мають бути висловленими та почутими. Так народжується сучасна художня література – з попелу та руїн, зі слів солдатів, з побаченого та почутого... Отже, творчість, народжена війною...

Пропонуємо вам ознайомитись з найбільш яскравими творами сучасних українських письменників у читальній залі  центральної районної бібліотеки.

За інформацією ЦРБ