Медіа-реквієм «Чорна сповідь України»

Дата: 25.11.2019 08:11

23 листопада 2019 року в Україні вшановують 86-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. У всьому світі згадують про цю страшну подію. О 12:00 центральна районна бібліотека провела медіа-реквієм «Чорна сповідь України».

До уваги відвідувачів, із фонду центральної районної бібліотеки, у повному обсязі була представлена «Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні» масштабного загальноукраїнського проекту видавництва імені Олени Теліги.

Всі, хто прийшов на захід, мали змогу передивитись безліч цікавого медіа. Від проникливих відеороликів «Ти приніс мені яблуко?», «Ми пам’ятаємо. Ми сильні», презентованих інформаційною кампанією Українського інституту національної пам’яті до Дня пам’яті жертв Голодомору, та анімаційного короткометражного фільму «Голодний дух»  до  страшно-сумних документальних «Голодомор в Україні 1932-1933: спогади очевидців», «Справа №… Голодомор», «Убиті Голодомором: скільки жертв насправді?».

Для бажаючих було запропоновано художню стрічку «Голод-33»(1991 р), за мотивами повісті Василя Барки «Жовтий князь» — перший художній фільм, який розкриває злочини сталінсько-більшовицького режиму проти народу України — штучний голод 1932-1933-х років.

Васильченко Інна,

провідний бібліотекар ЦРБ