В Семенівській ОТГ вшанували пам’ять жертв геноциду

Дата: 26.11.2019 14:25

Фото без опису23 листопада, біля пам’ятного Хреста жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору в Україні.

Вшанувати пам’ять зібралися міський голова Сергій Деденко, в. о голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, представники установ, організацій та просто небайдужі жителі.

Захід був наповнений почуттями смутку та болю за людьми, яких забрала найстрашніша із трагедій, що пережив наш народ. У глибокій жалобі за співвітчизниками, які загинули голодною смертю, усі присутні схилили голови під час хвилини мовчання.

Настоятель церкви Василія Великого протоієрей отець Максим провів молебень за душі тих, хто у страшні роки Голодомору відійшов у вічність.

Мітинг завершився запаленням свічок, які символізували душі загиблих. До пам’ятного Хреста жертвам Голодомору було покладено квіти.