Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

У Чернігівській області припинено діяльність незаконної АЗС

Дата: 26.11.2019 15:43

Діяльність нелегальних заправних станцій, які створюються ділками від бізнесу задля швидкої власної наживи, не тільки спричиняє значні втрати бюджетних надходжень, але й становить загрозу екології регіону та життю його мешканців.

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, на виконання рішення робочої групи (утвореної відповідно до Розпорядження Чернігівської ОДА) на території районного центру Чернігівської області встановлений факт реалізації паливно-мастильних матеріалів та скрапленого газу без одержання відповідної ліцензії та інших документів дозвільного характеру.

Внаслідок проведених заходів із незаконного обігу вилучено понад 18 тисяч літрів палива та обладнання для його реалізації. Загальна вартість вилученого перевищує 1 мільйон гривень.

У відношенні директора АЗС складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області