Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 27.11.2019 10:03

Фото без описуЦентральна районна бібліотека долучається до акції.

25-го листопада бібліотека стартувала відкриттям тематичної виставки «Ми проти насилля», з інформацією для всіх вікових груп населення району, щодо запобігання насильству в будь-якому його прояві та торгівлі людьми.

Серед багатьох джерел інформації, виставка пропонує вашій увазі книгу Анастасії Мельниченко «#ЯНеБоюсьСказати: Найвідвертіша книжка для підлітків».

Завдяки книзі читач дізнається:

• що робити, якщо ви пережили сексуальне насильство
  • звідки береться насильство
  • про міфи навколо сексу, від яких варто позбутися
  • як виявити насильство над дитиною та правильно на нього реагувати

і багато іншого!

В рамках акції «16 днів проти насильства»  для вас будуть демонструватись інформативні, документальні та художні стрічки (початок транслювання о 12:00):

30.11   до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Зупинимо СНІД доки він не зупинив нас!»

03.12   до Міжнародного дня боротьби з рабством «Життя на продаж»,

до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями на протязі дня неймовірні «5 історій, які примусять вас заплакати».

05.12    до Міжнародного дня волонтера «Волонтери: Хто такі? Навіщо вони це роблять? Волонтер це круто!»

06.12      Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, показ художніх стрічок «Політех», «Колумбайн».

10.12    до Міжнародного дня прав людини зустріч з заступником начальника Семенівського бюро правової допомоги Тетяною Моторою.

Бажаючи отримати консультацію психолога, можуть подати заявки до читального залу центральної районної бібліотеки.

Запрошуємо шановне товариство завітати до бібліотеки та долучитися до Міжнародної  акції.

За інформацією центральної районної бібліотеки