Відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

Дата: 02.12.2019 16:13

Відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту  на базі Олександрівського ЗСО І – ІІ ст. під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Олени Кресс .

Членів колегії, працівників відділу освіти, молоді та спорту, керівників закладів загальної середньої, ошкільної та позашкільної освіти гостинно зустріли в закладі директор школи Костянтин Вейкша та директор дошкільного навчального закладу  «Малятко» Юлія Кінчак .

Перед початком засідання керівник К.Вейкша презентував заклад освіти. Присутні мали можливість побачити, як проходить ранкова зустріч в 1 класі НУШ, ознайомилися з проведеними ремонтними роботами в умовах  впровадження Концепції Нової української школи, із матеріально-технічним забезпеченням навчальних кабінетів. А учні закладу привітали гостей літературно-музичною композицією «Україно, ми діти твої, бажаємо миру тобі…»

Серед питань, які розглядались на нараді, були питання охорони праці в закладах освіти, проведення ІІ етапу олімпіад, атестація педагогічних працівників.