Відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 05.12.2019 09:35

Фото без опису01 грудня 2019 року на базі Семенівського ЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

У конкурсі взяли участь 58 учнів із закладів загальної середньої освіти громади. Найщиріші вітання переможцям ІІ етапу конкурсу та їх наставникам!

І місце посіли:

1. Доля Даніїл – учень 3 класу,  Семенівська гімназія №2, учитель- Пархоменко Лідія Іванівна.
  2. Панченко  Анна – учениця 4 класу, Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №3, учитель – Татарчук Світлана Василівна.
  3. Пархоменко Андрій   - учень 5 класу, Семенівська гімназія №2, учитель – Пархоменко Олена Володимирівна.
  4. Єрмолаєва Марія - учениця 6 класу,  Семенівська гімназія №2, учитель - Ятчук Оксана Миколаївна.
  5. Нестеренко  Ксенія – учениця  7 класу, Семенівська гімназія №2, учитель – Жукуляк Антоніна Богданівна.
  6. Чайка Дарія  - учениця 8 класу, Семенівська гімназія №2, учитель – Пархоменко Олена Володимирівна.
  7. Асмаковська Дар*я – учениця 9 класу, Семенівський ЗСО І-ІІ ст. №5, учитель - Василенко Микола Володимирович.
  8. Ребик Ольга – учениця 10 класу, Погорільський ЗСО І-ІІІ ст., учитель – Степанченко Валентина Борисівна.
  9. Бодялова Ангеліна - учениця  11 класу, Семенівська гімназія №2, учитель – Рєпа Наталія Борисівна.

ІІ місце :

1. Подоляк Марічка  - учениця 3 класу, Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1 , учитель – Котляр Тетяна Миколаївна.
  2. В*язовик Катерина -  учениця 4 класу, Семенівська гімназія №2, учитель – Журавльова Лариса Володимирівна.
  3. Матвійчук Анастасія- учениця 5 класу,  Семенівський ЗСО І-ІІІ ст.№1, учитель – Веретенник Ганна Петрівна .
  4. Короткий Богдан – учень 6 класу, Костобобрівський ЗСО, учитель – Перекута Лариса Миколаївна.
  5. Сенько  Анна - учениця 7 класу, Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1, Фесенко Юлія Миколаївна .
  6. Гапоненко Ксенія– учениця 8 класу, Семенівська гімназія №2, учитель – Ятчук Оксана Миколаївна .
  7. Дюбенок  Дарина - учениця 9 класу, Чорнорізький ЗСО  І-ІІ ст., учитель – Дюбенок Наталія  Яківна .
  8. Пономарьова  Марія  – учениця 10 класу, Семенівський   ЗСО І-ІІІ ст. №3, учитель – Швидкая Ольга Анатоліївна .
  9. Хомусько Єлизавета  - учениця 11 класу, Тимоновицький  ЗСО І-ІІІ ст., учитель – Биченко Тетяна Василівна.

ІІІ місце :

1. Кекух Єлизавета  - учениця 3 класу, Семенівська гімназія №2, учитель – Лагун Олена Анатоліївна .
  2. Шевкопляс Владислава - учениця 4 класу,  Семенівський ЗСО І-ІІІ ст.№1, учитель – Захарченко Ніна Василівна.
  3. Шевкопляс Сніжана – учениця  5 класу, Семенівська гімназія №2, учитель - Жукуляк Антоніна Богданівна.
  4. Мирончук Анастасія - учениця 6 класу, Машівський   ЗСО І-ІІІ ст. учитель – Лантух Наталія  Миколаївна.
  5. Шатік Віра – учениця 7 класу, Тимоновицький  ЗСО І-ІІІ ступенів, учитель – Клецько Тетяна Миколаївна .
  6. Сергієнко Анастасія -   учениця  8 класу, Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1, учитель - Кривенко Наталія Євгеніївна.
  7. Пічевська Оксана - учениця 9 класу, Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1, учитель – Веретенник Ганна Петрівна.
  8. Бірюкова Дарія - учениця  10 класу, Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1, учитель - Фесенко Юлія Миколаївна .
  9. Євмененко Ганна -  учениця  11 класу, Погорільський ЗСО І-ІІІ ст., учитель – Степанченко Валентина Борисівна.