Міжнародний День волонтера

Дата: 09.12.2019 08:24

Фото без описуУ всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера. Волонтери – це мирні воїни світла, які добровільно та виключно зі свого бажання, на безоплатній основі, здатні на все, за ради допомоги іншим. З ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирають гроші на ліки, надають притулок тим, хто залишив рідні домівки, годують, напувають, зігрівають.

Свято засновано 1985 року з ініціативи Генасамблеї ООН. В Україні волонтерський рух розпочався в 90- х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну. Під час Революції Гідності та російської агресії на Сході нашої держави потужний волонтерський рух став зразком єдності українського суспільства, його зрілості і самоорганізації.

Працівниками музею був проведений урок патріотичного виховання «Українські волонтери, відважні й дивовижні» для учнів 9-их класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Протягом заходу присутні дізнались про історичні дані виникнення волонтерського руху та його розвиток, цікаві факти про волонтерство відомих українців. Сподіваємось, що діти зроблять висновки про необхідність добрих справ у житті кожної людини. В кінці заходу сфотографувалися з плакатами на пам'ять.