Працівників та ветеранів галузі місцевого самоврядування привітали з професійним святом

Дата: 09.12.2019 14:51

Фото без описуНа сьогодні місцеве самоврядування є найбільш наближеним до людей рівнем влади, який відіграє провідну роль у налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів. Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, реальним базисом у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні.

Тож, 6 грудня, напередодні свята в міському палаці культури  відбулися урочистості приурочені до Дня місцевого самоврядування за участю міського голови Сергія Деденка, голови районної ради Василя Малковича та в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша, які привітали працівників та ветеранів галузі місцевого самоврядування.

По завершенню офіційної частини захід продовжився творчими номерами художньої самодіяльності.

З нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Семенівської міської ради нагороджено:

Сахариленко Михайла Федоровича, виконуючого обов'язки старости сіл Миколаївка, Залізний Міст.

Сенченко Іллю Юрійовича, депутата Семенівської міської ради.

Сича Миколу Володимировича, депутата Семенівської міської ради.

Суботу Олександра Олексійовича, водія організаційного відділу Семенівської міської ради.

Вейкшу Марину Володимирівну, діловода організаційного відділу Семенівської міської ради.

Карпенко Олександра Володимировича, майстра водопостачання комунального підприємства «Ревна»;

Сенченко Василя Валентиновича, водія сміттєвоза комунального підприємства «СЕМЕНІВСЬКЕ».