Українські підприємці мають змогу відвідати  Азербайджанську Республіку (м. Баку) з діловим візитом

Дата: 12.12.2019 13:55

Фото без описуДепартамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 15 по 18 грудня 2019 р. за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) буде організовано діловий візит українських підприємців до м. Баку для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки.

Українську бізнес-делегацію очолить президент Торгово-промислової палати України (далі – ТПП України).

Очікується, що Президент України та Президент Республіки Азербайджан особисто візьмуть участь у бізнес-форумі 17 грудня.

У ході Форуму будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрямки українсько- азербайджанського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Азербайджані, відбудуться презентації українських компаній та переговори у форматі В2В між представниками ділових кіл України та АР. Будуть організовані відвідання азербайджанських підприємств і організацій.

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях, як: продукція агропромислового комплексу, харчова промисловість, металургія, енергетичне, хімічне і транспортне машинобудування, хімічна промисловість, фармацевтика, туризм, реклама, ІТ-технології та інших.

Також повідомляємо, що ТПП України готова організувати зустрічі з відповідними азербайджанськими партнерами згідно побажань та ділових інтересів українських учасників.

В разі заінтересованості, просимо найближчим часом зареєструватися на сайті ТПП України (https://www.ucci.org.ua).

Реєстрація є обов'язковою.

ТПП України готова запропонувати пакет послуг, який включає: придбання авіаквитків, розміщення у готелі (4+*-5*), трансфери з/до аеропорту, а також трансфери згідно ділової програми, медичне страхування, організацію В2В переговорів та інше.

При бажанні учасники можуть також вирішувати питання логістики самостійно (за умови обов’язкової реєстрації).

У разі виникнення будь-яких питань, звертайтесь, будь ласка, за наступними контактними реквізитами: Ольга Сухенко (+38067 230 9038, +38 044 461 9807, oas-ier@ucci.orq.ua), Ольга Бондаренко (+38 067 216 1782, +38 044 461 9808, boi-ier@ucci.org.ua),

Проект програми заходу додається. Програма може коригуватись.