ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 19.12.2019 16:45

Фото без описуОдним з найулюбленіших свят дітей є День Святого Миколая. Діти усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх здійснення.

День Святого Миколая – це чудова нагода відповісти добром на добро. Вже стало гарною традицією в нашій громаді проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти з соціально незахищених верств населення.

Семенівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано розважальну програму в Центрі розвитку «Лабіринт», керівник Марущенко Надія Петрівна. Діти отримали справжнє справжнє свято, досхочу побавились в дитячому лабіринті, грали в настільні ігри, багато спілкувалися та всіляко бешкетували.

Висловлюємо щиру подяку керівнику Центру розвитку «Лабіринт» - Марущенко Надії Петрівні, яка надала можливість безкоштовно відпочити дітям та їх батькам, адже немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях.

Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються. Дуже приємно, що спільними зусиллями  ми змогли принести малечі радість.

Міський ЦСССДМ