Зміна режиму поїздок громадян України до Російської Федерації

Дата: 28.12.2019 12:23

18 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1056 «Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією».

Відповідно до положень постанови, з 01 березня 2020 року скасовується можливість перетинання громадянами України державного кордону України з Російською Федерацією на підставі внутрішнього паспорта громадянина України та свідоцтва про народження для дітей віком до 16 років.

При цьому Державною прикордонною службою України здійснюватиметься безперешкодний пропуск громадян України під час в’їзду в Україну з території Російської Федерації як за документами, дійсними для виїзду за кордон, так і за внутрішнім паспортом громадянина України та свідоцтвом про народження для дітей віком до 16 років.