На Семенівщині відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності

Дата: 23.01.2020 15:00

22 січня в Україні відзначається День Соборності.

Цього дня в Семенівській громаді відбулися урочистості приурочені до  події - підписання Акту Злуки – воз’єднання українських земель – Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки.

У новітній історії нашої держави ця подія посідає особливе місце, адже вона стала першим виявом становлення сучасної української нації.

З нагоди свята у Семенівському міському палаці культури відбулись урочисті заходи. До присутніх зі словами привітань звернувся голова районної ради Василь Малкович, який наголосив на важливості цієї дати для нашої держави.

По завершенню офіційної частини заходу творчі колективи міського палацу культури подарували змогу всім присутнім відчути всю красу народних українських пісень, підготувавши концертну програму в дусі величі Української держави